Header Görsel Alanı
favoriler
0
Hermod HP 2020 C4 43 24 145 Unisex Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : HP 2020 C4 43 24 145
Hermod
Stokta Yok
999 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Hermod HP 2020 C4 43 24 145 Unisex Güneş Gözlüğü

Hermod, kaliteden ve şıklıktan ödün vermeyenlerin ilk tercihi olmayı başaran bir markadır. Marka kaliteli güneş gözlükleri ve dayanıklı yapısıyla alıcıların gözdesi olmayı başarıyor. Bir markadan beklendiğimiz kaliteli yapısının yanı sıra yüksek koruma sağlamasıdır. Bu sebeple gözlük camlarının UV özelliklerinin bulunup bulunmadığı dikkat edilmesi gereken bir detaydır. UV-400 ibaresini çoğu güneş gözlüğünde görmekteyiz. Bu etikete sahip bir güneş gözlüğü, gözlerinizin ve göz kenarlarındaki hassas derinin sağlıklı kalmasına yardımcı olmaktadır. Hermod markasının bu gözlük modeli de UV-400 özelliğiyle ön plana çıkmaktadır.

 

Bir Tarzın Öncüsü Hermod HP 2020 C4 43 24 145 Unisex Güneş Gözlüğü

Kendimize uygun güneş gözlüğünü seçerken tarzımızın dışa vurumunu yakalamak isteriz. Bu sebeple de koleksiyonlar arasında göz gezdiririz. Hermod marka güneş gözlükleri her tarza ve stile hitap edecek geniş bir gözlük koleksiyonuna sahiptir. Böylelikle gözlük seçimlerimizde aradığımız modeli daha kolay bir şekilde buluruz.

Hermod HP 2020 C4 43 24 145 Unisex Güneş Gözlüğü modelinin çerçeve materyali kemik, çerçeve formu geometriktir. Çerçeve ve sap rengi siyah olan gözlüğün cam tipi mattır. Cam rengi sarı ise sarıdır. Bu özellikleriyle spor bir görünüm sunar. Gözlük UV korumaya sahip olduğundan dolayı, gözlerimizi, güneşin zararlı ışınlarından korumaktadır. Ayrıca ürün unisex bir ürün olduğundan dolayı hem erkekler hem de kadınlar tarafından rahatlıkla kullanılabilir.

Gözlüğün ölçüleri ise şu şekildedir: 43mm cam genişliği, 24mm burun köprüsü uzunluğu, 145mm ise gözlük genişliği bulunmaktadır.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.