Header Görsel Alanı
favoriler
0
Gucci GG0884SA 002 58 14 145 Kadın Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : 889652323466
Gucci
Stokta Var
12,458.10 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Gucci GG0884SA 002 58 14 145 Kadın Güneş Gözlüğü

Çanta, kolye ve gözlük konusunda tarzına düşkün olanların tercihi Gucci, şimdilerde kadın güneş gözlüğü koleksiyonuyla da harikalar yaratıyor. Markanın en kaliteli ürünlerle modelleri geliştirdiği biliniyorken ayrıca kendine has tasarım çizgileri kullandığı da ifade ediliyor. Bu noktada yeni nesil ürünler geliştiren marka, ürünlerini imalattan tedarike kadar sıkı şekilde denetliyor. Bu sayede Gucci GG0884SA 002 58 14 145 kadın güneş gözlüğü modeli, markanın prestijine yakışır bir kullanım sağlıyor.

 

 Retro Çizgileriyle Yazın En Kaliteli Ürünü Gucci GG0884SA 002 58 14 145 Kadın Güneş Gözlüğü

Kadınlar arasında bir anda popüler olmayı başaran Gucci GG0884SA modeli, kaliteli unsurlarıyla adeta göz kamaştırıyor. Yıllar boyunca sorunsuz şekilde kullanılabilen ürün, sağlam çerçeve ve cam yapısıyla çizilmelere ve kırılmalara karşı tam etki sunuyor. Bunlarla birlikte her ne kadar ince olsa da sap kısmındaki metalik yapı, ergonomi ve sağlamlık sunuyor. Ayrıca nispeten açık renkte üretilen cam yapı, UV-400 koruma filtresine sahip olduğundan gözlerinizi her koşulda güneşin zararlı etkilerinden de koruyor. Bunlarla birlikte modelde yer alan tasarım hatları da muhteşem. Ürünün çerçeve kısmında retro düzen sizi karşılarken altın renkli sap kısmının son bölümünde siyah bir desteklik bulunuyor. Tüm bunların yanı sıra tam ergonomi sağlayan modelde 145mm gözlük genişliği, 14mm köprü genişliği ve 58mm ekartman oranı yer alıyor.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.