Header Görsel Alanı
favoriler
0
Gucci GG 1132S D28NR 56-17 Erkek Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : 889652395517
Gucci
Stokta Yok
12826 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Gucci GG 1132S D28NR 56-17 Erkek Güneş Gözlüğü

Yıllardır en fiyat performans modelleri piyasaya süren Gucci, son aylarda güneş gözlüğü modelleriyle adeta herkesi şaşkına çeviriyor. Geçtiğimiz aylarda kadın güneş gözlüğü modelleriyle piyasayı domine eden marka, şimdilerde kadın güneş gözlüğü ürünleriyle de adeta harikalar yaratıyor. Bu noktada kaliteli malzemeleri bir araya getiren firma, tasarım detaylarından da asla vazgeçmeden en duayen modacılarla çalışıyor. Üstelik teknolojiyi de takip eden firma, yeni nesil ürünleriyle rakiplerini geçmeyi başarıyor. Bu noktada firmanın en önemli ürünlerinden biri de Gucci GG 1132S D28NR 56-17 erkek güneş gözlüğü olarak görülüyor.

 

Klasik Tasarımların En Havalısı Gucci GG 1132S D28NR 56-17 Erkek Güneş Gözlüğü

Kaliteli malzemesiyle uzun süreli kullanım sunan Gucci GG 1132S modeli, herkes tarafından sevilerek kullanılıyor. Erkekler arasında popüler hale gelen ürün, yaz aylarının adeta vazgeçilmez aksesuarlarından biri olarak görülüyor. Bu noktada kırılmaz bir çerçeve ve sap kısmı yer alan ürün, herkesin beğenisi de kazanmayı başarıyor. Ayrıca cam kısmı da özel olarak geliştirilen model, çizilmez özelliğinin yanı sıra UV-400 koruma filtresini de bünyesinde barındırıyor. Bu sayede gittiğiniz her yerde güneşin zararlı ışınlarından korunurken en net görüşü de elde edebilirsiniz. Bunların yanı sıra modelde daha çok klasik tasarım çizgileri hakimdir. Klasik çerçeve ve sap kısmının kullanıldığı modelde farklı detaylarla havalı bir görünüm elde edilmiş.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir. Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır.Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.