Header Görsel Alanı
favoriler
0
Gucci GG 1085S 003 53 21 145 Unisex Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : 889652375373
Gucci
Stokta Var
13,789.50 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Gucci GG 1085S 003 53 21 145 Unisex Güneş Gözlüğü

Her sene gözlük modasına yön veren Gucci, yeni nesil koleksiyon ürünleriyle rakiplerini geçmeyi başarıyor. Markanın optik gözlük modelleriyle birlikte güneş gözlüğü modelleri de satış rakamlarını katlıyor. Bu noktada markanın her zaman en kaliteli malzemeler kullanarak kişiler için en yüksek kalite standartlarını uyguladığı da görülüyor. Ayrıca yılların değiştiremediği marka, sofistike tasarım çizgileriyle de herkesi şaşkına çeviriyor. Bu noktada Gucci GG 1085S 003 53 21 145 unisex güneş gözlüğü modeli hem kalite hem de tasarım açısından herkesi memnun ediyor.

 

Kahverengi Desenleriyle En Özel Gucci GG 1085S 003 53 21 145 Unisex Güneş Gözlüğü

Son zamanların en vazgeçilmez aksesuarları arasında gösterilen Gucci GG 1085S modeli, kalite alaşımlarıyla birlikte kırılmaz bir yapı sergiliyor. Bu noktada Gucci kalitesiyle imal edilen ürün, uzun yıllar boyunca sizler için kullanım garantisi de sağlıyor. Ayrıca modelin cam bölümünde yer alan UV-400 koruma filtresi de en yoğun güneş altında dahi gözlerinizi koruyor. Bunun yanı sıra modelde yer alan kahverengi tonlar ve tasarım detayları da harika bir görüntü oluşturmuş durumdadır. Ayrıca nispeten tok çerçeve ve sap yapısıyla koyu renkli cam kısmı, ürünün moda harikası olabilmesini de sağlıyor. Bunlarla birlikte üründeki ergonomiyi sağlamak için 145mm uzunluk, 21mm köprü genişliği ve 53mm’lik ekartman oranının tercih edildiği de görülüyor.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.