Header Görsel Alanı
favoriler
0
Gucci GG 0997S 003 99 1 145 Kadın Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : 889652356075
Gucci
Stokta Yok
12858 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 140mm
  Gözlük genişliği
 • 145mm
  Sap uzunluğu
 • 47mm 99mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 1mm
  Genişlik

Gucci GG 0997S 003 99 1 145 Kadın Güneş Gözlüğü

Global satış rekorlarıyla moda dünyasındaki rakiplerini geride bırakan Gucci, prestijini korumaya devam ediyor. Kurulduğu yıldan beri sadece kaliteli malzemelerle imalat aşamasına giriş yapan firma, tedarik aşamasında dahi ürünlerini kontrol ediyor. Bu noktada kadın güneş gözlüğü koleksiyonunda hassasiyeti olan firma, kaliteyle birlikte en sofistike tasarım seçeneklerini de sizlere sunuyor. Bu durum, yeni nesil Gucci GG 0997S 003 99 1 145 kadın güneş gözlüğü ile rahatça görülebiliyor.

 

Yaz Aylarının En Havalı Seçeneği Gucci GG 0997S 003 99 1 145 Kadın Güneş Gözlüğü

Son aylarda kadınların tek aksesuar tercihi olarak gösterilen Gucci GG 0997S, kalite konusunda tek bir olumsuz yorum dahi almıyor. Kullanıcıların tümü, modelin yıllar boyu sağlam kaldığını ifade ederken ayrıca tok çerçeve yapısı ile kırılmalara karşı ekstra sağlamlık sunduğunu da ifade ediyorlar. Ayrıca modeldeki klasik sap kısmı da ergonomi sağlarken ürünün yüzünüze rahatça oturmasını sağlıyor. Bunlarla birlikte modelin koyu olan cam kısmında UV-400 koruma filtresi bulunuyor ve gözleriniz güneşin zararlı ışınlarından tam olarak korunuyor. Bunların yanı sıra modelin tasarım kısmında da kısa bir köprü bölümü yer alırken çepeçevre olan çerçeve kısmında camların birleştiği görülüyor. Ayrıca Gucci, bu modelde çerçeve kısmı için krem rengi ve sap kısmı için siyah tonları kullanmış. Bunlarla birlikte modeldeki ebatlar da 140mm gözlük genişliği, 145mm sap uzunluğu, 47mm cam yüksekliği, 99mm cam genişliği ve 1mm köprü genişliği olarak sıralanıyor.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.