Header Görsel Alanı
favoriler
0
Gucci GG 0997S 002 99 1 145 Kadın Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : 889652356068
Gucci
Stokta Var
12,648.30 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Gucci GG 0997S 002 99 1 145 Kadın Güneş Gözlüğü

Yaz aylarında en çok güneş gözlüğü satışı yapan markalardan olan Gucci, prestijini kalite ve tasarım unsurlarına dikkat ederek koruyor. Marka, her sene farklı malzemelerle ürünleri geliştirirken modaya uyum sağlamak için duayen modacılarla çalışıyor. Ayrıca firma, özellikle kadın güneş gözlüğü modelleri için ürünlerin imalat aşamasından dağıtımına kadar sıkı bir denetleme uyguluyor. Bu noktada firmanın prestijini kanıtlayan en özel ürünlerden biri de Gucci GG 0997S 002 99 1 145 kadın güneş gözlüğü olarak gösteriliyor.

 

Kısa Köprü Yapısı ve Kusursuz Tasarım Özellikleriyle

Yaz aylarında gözlerinizi korurken aynı zamanda şıklığınızı da yansıtan Gucci GG 0997S modeli, şimdilerde kadınlar arasında popüler bir aksesuar olarak biliniyor. Kaliteli malzemeleri nedeniyle uzun yıllar sorunsuz kullanılan ürün, aynı zamanda çizilmelere karşı da güvence sunuyor. Cam kısmında titiz davranılan üründe UV-400 koruma filtresi de yer alıyor. Bu sayede modelin en yoğun güneş ışığı altında dahi sizlere en iyi görüş deneyimi sunabilmesi sağlanıyor. Bunların yanı sıra modelde yer alan tasarım detayları da çok ince düşünülmüş. Köprü kısmının çok ince tutulduğu modelde kalın bir çerçeve yapısı ile cam kısımları birleştirilmiş. Ayrıca ürünün sap bölümü de klasik bir tasarımla sunulmuş. Bunların yanı sıra ürünün ebatları da 145mm köprü uzunluğu, 1mm köprü genişliği ve 99mm ekartman oranı olarak belirlenmiş.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.