Header Görsel Alanı
favoriler
0
Gucci GG 0016S 006 58-14 Erkek Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : 889652050867
Gucci
Stokta Yok
0 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Gucci GG 0016S 006 58-14 Erkek Güneş Gözlüğü

Son yılların en prestijli markalarından biri olan Gucci, aksesuar üretiminde rakipsiz bir konumda yer alıyor. Vazgeçilmez aksesuarlarda isim taşıyan marka, özellikle güneş gözlüğü modelleri konusunda satış rekorları kırarak kullanıcıları mutlu etmeyi başarıyor. Bu noktada kalite unsurlarını her zaman ön planda tutan marka, aynı zamanda tasarım çizgileriyle de herkesi memnun etmeyi başarıyor. Bu noktada firmanın erkek güneş gözlükleri konusunda hem kaliteli hem de tasarımsal açıdan harika modellere imza attığı biliniyor. Özellikle Gucci GG 0016S 006 58-14 erkek güneş gözlüğü, markanın prestijini yansıtan en önemli ürünlerden biridir.

Metalik ve Siyah Detaylarıyla Kaliteli Gucci GG 0016S 006 58-14 Erkek Güneş Gözlüğü

Teknolojik unsurları barındıran ve en kaliteli malzemelerden yapılan Gucci GG 0016S, satış rekorları kırmaya devam ediyor. Global anlamda kalitesiyle isim yapan ürün, Türkiye’de de milyonlarca kişinin ilk tercihi olarak görülüyor. İnce çerçeve ve sap kısmına sahip olan marka, hafif olduğu kadar dayanıklı bir yapı da sergiliyor. Bu sayede gidilen her yerde oldukça kaliteli bir şekilde kullanılabiliyor. Bunlarla birlikte modelin nispeten açık renkli cam yapısı, koyu renkli çerçevesi ve metalik renkli sap kısmı da ürünün adeta bir tasarım harikası olmasını sağlamaktadır. Bunların yanı sıra modeldeki ebatlar ise ekartman noktasında 58mm ve köprü uzunluğu kısmında 14mm olarak belirlenmiştir.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir. Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır.Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.