Header Görsel Alanı
favoriler
0
Gucci 1022S 001 54-23 Kadın Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : 889652356938
Gucci
Stokta Yok
7488 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Gucci 1022S 001 54-23 Kadın Güneş Gözlüğü

Gözlük modası denildiğinde akla gelen ilk markalardan olan Gucci hem kaliteli malzeme yapısı hem de tasarım çizgileriyle herkesi şaşırtıyor. Bu noktada markanın erkek gözlükleri için yeni nesil teknolojileri kullandığı biliniyorken şimdilerde kadın güneş gözlükleri için farklı gelişmeleri tercih etmektedir. Bu noktada kaliteden asla taviz vermeyen marka, herkesin tarzına uyum sağlayabilecek tasarım çizgilerini kullanmaya da özen gösteriyor. Özellikle kadın güneş gözlüğü konusunda yapılan geliştirmeler ile markanın satış rekorlarını da kırdığı biliniyor. Bu noktada modelin en özel ürünleri arasında Gucci 1022S 001 54-23 kadın güneş gözlüğü gösteriliyor.

 

Kısa ve Zarif Sap Kısımlarıyla Gucci 1022S 001 54-23 Kadın Güneş Gözlüğü

Son zamanların en teknolojik ürünlerinden biri olan Gucci 1022S modeli, kadınlar arasında bir hayli popüler durumda. Uzun yıllar boyunca kullanılabilen modelde oldukça tok bir çerçeve yapısı kullanılırken kalın bir sap kısmı da yer alıyor. Bu sayede model, her türlü kırılma durumuna karşı dayanıklı olabiliyor. Ayrıca ürünün cam kısmında çizilme karşıtı teknolojik unsurlar yer alıyorken ayrıca UV-400 koruma filtresi de bulunuyor. Bu sayede model, sizler için en yoğun güneş altında dahi en net görüş deneyimini sunuyor. Bunların yanı sıra modeldeki tasarım çizgileri de bir hayli dikkat çekicidir. Nispeten kısa sap kısımlarına sahip olan model, çerçeve kısmıyla adeta herkesi büyülüyor. Ayrıca sap kısmında yer alan altın rengi tasarım detayları da herkesin tarzına uyum sağlayabilmesini kolaylaştırıyor.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir. Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır.Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.