Header Görsel Alanı
favoriler
0
Gucci 0107S 006 56-17 Unisex Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : 889652078212
Gucci
Stokta Yok
7700 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Gucci 0107S 006 56-17 Unisex Güneş Gözlüğü

Gözlük modelleriyle dünya genelinde ün yapan Gucci, şimdilerde yeni nesil modelleriyle de ağızları açık bırakıyor. Dünyanın en kaliteli malzemelerini gözlüklerde birleştiren marka, ayrıca duayen modacıları ile tasarım çizgilerini müthiş eşleştiriyor. Bu sayede markanın gözlük modelleri hem kadınlar hem de erkekler tarafından rahatça kullanılabiliyor. Bu noktada Gucci 0107S 006 56-17 unisex güneş gözlüğü modelinin marka prestijini son derece iyi şekilde yansıttığı görülüyor.

 

Açık Renkli ve Havalı Gucci 0107S 006 56-17 Unisex Güneş Gözlüğü

Kaliteli malzemeleri sayesinde yıllar boyunca sorunsuz olarak kullanılabilen Gucci 0107S modeli, markanın bilinen en kaliteli ürünlerindendir. İnce bir çerçeve yapısı kullanılsa da kırılmalara tam dayanıklı olan ürün, sap kısmında da aynı performansı kolayca gösterebilir. Ayrıca gözlük camları da çizilmelere karşı dayanıklıyken UV-400 koruma filtresi ile sizlere gelir. Bu sayede güneşin zararlı ışınlarından tam olarak korunurken en net görüş deneyimine de kolayca ulaşırsınız. Bunların yanı sıra ürün, tasarım detayları da herkesin dikkatini çekiyor. Oldukça açık bir renkte üretilen camlar, yaz aylarında adeta herkese ferahlık veriyor. Bununla birlikte sap kısmındaki altın rengi kapma da ürünün her zevkten insan için uygun olabilmesini sağlamış durumda. Bunların yanı sıra modeldeki ergonomi için 145mm gözlük genişliği ve 56mm’lik ekartman ölçüsü tercih edilmiştir. Bu sayede ürün, her yüz tipine uyumlu hale gelmiştir.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir. Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır.Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.