Header Görsel Alanı
favoriler
0
Franco Vital YARUN 43 25 145 BLK Unisex Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : YARUN/BLKS/43
Franco Vital
Stokta Yok
6500 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Franco Vital YARUN 43 25 145 BLK Unisex Güneş Gözlüğü

Franco Vital güneş gözlükleri, modern tasarımı ve kaliteli malzemesi ile göz alıcı bir aksesuardır. Bu güneş gözlüğü ise yuvarlak camları ve ince siyah çerçeve ve sapları ile erkek ve kadın tüm kullanıcıların rahatlıkla tercih edebileceği bir modeldir. Güneşin zararlı ışınlarına karşı %100 UV koruması sağlayan bu güneş gözlüğü, aynı zamanda konforlu yapısı ile öne çıkar. Burun pedleri ve kulak uçları sayesinde yüzünüze tam oturan bu güneş gözlüğü, gün boyu rahatlıkla takabileceğiniz bir ürün. Franco Vital YARUN 43 25 145 BLK unisex güneş gözlüğü, benzersiz içeriği ile fark yaratan bir tercihtir.

 

Franco Vital YARUN 43 25 145 BLK Unisex Güneş Gözlüğü ile Minimalist Zarafet

Franco Vital gözlükleri ile ortama ve ruh halinize uygun bir renk seçebilme şansına sahip olabilirsiniz. Bu özellik hem görüntünüzü hem de görüşünüzü zenginleştiren bir seçenektir. 

Franco Vital’in bu modeli, benzersiz özellik ve detayları ile ön plana çıkar. Bu gözlük, yuvarlak camları ve ince çerçevesi ile retro bir görünüm sunar. Gözlüğün genişliği 145 mm, sap uzunluğu ise 145 mm ebatlarındadır. Minimalist tasarımı ile öne çıkan modelin cam yüksekliği ve genişliği 43 mm ve burun köprü uzunluğu 25 mm'dir. Bu ölçüler, gözlüğün yüzünüze rahatça oturmasını sağlar. Bu model, UV ışınlarına karşı %100 koruma sağlayan polarize camlara sahiptir. Franco Vital’in adı geçen güneş gözlüğü, güneşli günlerde tarzınızı tamamlamak için ideal bir seçimdir.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.