Header Görsel Alanı
favoriler
0
Franco Vital TEFNUT 52 15 145 BRN Unisex Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : TEFNUT 52 15 145 BRN
Franco Vital
Stokta Yok
5600 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Franco Vital TEFNUT 52 15 145 BRN Unisex Güneş Gözlüğü

Tarzına önem veren, her kadın ve her erkeğin, mutlaka, vazgeçemediği bir güneş gözlüğü vardır. Franco Vital markası da işte tam olarak Franco Vital TEFNUT 52 15 145 BRN modeli ile hem erkeklerin hem kadınların vazgeçemeyeceği o şık güneş gözlüğünü sunuyor. Her kombinin imzası olabilecek bu model ile tarzınızı göstermeniz oldukça kolay.

 

Franco Vital TEFNUT 52 15 145 BRN Unisex Güneş Gözlüğü ile Tarzınızı Gösterin!

Güneş gözlüğü üreticisi olarak moda dünyasında isminden sıkça bahsedilen Franco Vital markası, uzun yıllar boyunca da eşsiz tasarımlarıyla adından bahsettirmeye devam edecek. Özellikle son yıllarda, ürettiği gözlüklerdeki marjinal tasarımlar hem erkeklerin hem kadınların güneş gözlüğü seçerken, ilk uğradığı adres olmalarını sağlıyor.

Marka bu modelinde, alışılmış cam modelleri yerine dikdörtgen cam modeli tercih ederek, ilk bakışta marjinalliğini belli ediyor. Çerçeve modeli olarak, köşeli model tercih edilerek sap uzunluğu 145 mm, burun aralığı 15 mm ve cam genişliği 52 mm ölçülerinde tasarlanmıştır. Çerçevede leopar desen kullanılarak, sadelikten uzaklaştırılmış ve leopara en yakışan renkte bir cam tercih edilmiştir. Marka, bu modelinde de diğer modellerinde olduğu gibi UV-400 koruyucu özellikte bir cam kullanarak, güneşin zararlı ışınlarına karşı koruma sağlamıştır. Bu gözlük modeli şekil, renk ve tasarım olarak stil sahibi olan herkesin dolabında mutlaka olması gereken bir güneş gözlüğüdür.

 

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.