Header Görsel Alanı
favoriler
0
Franco Vital RA MBLK 54 18 140 Unisex Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : RA MBLK 54 18 140
Franco Vital
Stokta Yok
4750 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 140mm
  Gözlük genişliği
 • 140mm
  Sap uzunluğu
 • 43mm 54mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 18mm
  Genişlik

Franco Vital RA MBLK 54 18 140 Unisex Güneş Gözlüğü

Franco Vital unisex güneş gözlüğü, modern tasarımı ve yüksek kaliteli malzemeleri ile göz alıcı bir detaylara sahiptir. Klasik siyah renkte ve kare şeklinde çerçeveli modelin camlarında, açık sarıdan maviye giden degrade bir geçiş kullanılmıştır. Camlar, UV ışınlarına karşı tam koruma sağlayan polarize ve ayna kaplamalıdır. Bu güneş gözlüğü, rahat ve dayanıklı bir kullanım sunan metal saplara ve burun pedlerine sahip olması ile dikkatleri çeker. Stil sahibi ve kaliteli bir görünüm için Franco Vital RA MBLK 54 18 140 unisex güneş gözlüğü, aradığınız seçenek olabilir.

 

Franco Vital RA MBLK 54 18 140 Unisex Güneş Gözlüğü ile Unisex Güneş Gözlüğünde Radyan Tarzın İfadesi

Franco Vital unisex güneş gözlüğü, tarzınızı yansıtan şıklığı ile popüler bir modeldir. Gözlüğün çerçevesi siyah renktedir ve dayanıklı ve hafif bir malzeme olan metal alaşımdan yapılmıştır. Her mevsim ve her ortamda kullanabileceğiniz bir üründür. Güneşli günlerde gözlerinizi korurken, bulutlu günlerde de stilinizi tamamlar.

 

Her yüz şekline uyum sağlayan ve her mevsim giyilebilen modern ve zarif bir tasarıma sahip olan Franco Vital unisex güneş gözlüğü, son derece şık ve rahat bir seçimdir. Model 140mm, sap uzunluğu ve gözlük genişliği ile konforu sunarken yüksekliği 45mm cam yüksekliği ve 54mm cam genişliği kullanıcılara rahat bir bakış alanı sağlar. Köprü uzunluğu 18mm olan model kaliteli bir metal çerçeveye sahiptir. Siz de Franco Vital unisex güneş gözlüğü, ile radyan tarzın ifadesini yansıtabilirsiniz.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.