Header Görsel Alanı
favoriler
0
Franco Vıtal NAMSO 48 22 145 MBLK Unisex Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : HİRAM 41 26 140 MBLK
Franco Vital
Stokta Yok
5950 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Franco Vital NAMSO 48 22 145 MBLK Unisex Güneş Gözlüğü

Aksesuarlar, kadın ya da erkek fark etmeksizin her bir kullanıcının dikkatini çeker. Kimi kullanıcılar, erkeklere özel üretilen güneş gözlükleri arasından seçim yapamaz. Bazı kadın kullanıcılar da kendileri için üretilen güneş gözlükleri arasından tercih yapmakta zorlanabilir. Böyle durumlarda, neyse ki unisex gözlük modelleri devreye giriyor, gözlük seçmek kolaylaşıyor.

 

Franco Vital NAMSO 48 22 145 MBLK unisex güneş gözlüğü de bunlardan bir tanesidir. Şık duruşu ve modern tarzı ile öne çıkan bu gözlük, kalitesiyle de adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor. Sportif tarzı sayesinde, her kombine eşsiz bir şekilde uyum sağlayan bu gözlüğü, hemen şimdi daha da yakından incelemelisiniz.

 

Spor Tarzı ile Dikkat Çeken Franco Vital NAMSO 48 22 145 MBLK Unisex Güneş Gözlüğü

Köşeli yapıya sahip, dikdörtgen çerçeveli gözlüğün camları degrade bir renge sahiptir. Kalın çerçeveleri siyah renktedir. 2 yıl garantili ve orijinal üründür, gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz. UV-400 koruması sayesinde, güneşten gelen zararlı ışınlardan gözleri korur. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanan materyallerle üretilir.

 

48 ekartman formunda sunulur. Ürünün yapımında tamamen organik cam kullanılmıştır. Çerçeve malzemesi ise asetattır. Asetat malzemesi, ürünün daha dayanıklı hale gelmesini sağlar. Uzun ömürlü bir deneyim elde edilir. Senelerce problem yaşamadan kullanabileceğiniz bir güneş gözlüğü modeli olmaktadır.

 

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.