Header Görsel Alanı
favoriler
0
Franco Vıtal JACHIN 58 16 140 GLD Unisex Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : Vıtal JACHIN 58 16 140 GLD
Franco Vital
Stokta Yok
5400 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Franco Vital JACHIN 58 16 140 GLD Unisex Güneş Gözlüğü

Retro güneş gözlükleri, geçmiş zamanların tarzını yansıtan ve bugüne baktığımızda da popülaritesini gözle görülür şekilde koruyan, göz alıcı aksesuarlar arasında yer alır. Bahsi geçen gözlüklerden biri de Franco Vital JACHIN 58 16 140 GLD unisex güneş gözlüğü olmaktadır.

 

60’lı yılların ruhundaki o eşsiz enerjiyi yayan bu gözlük modeli, herkesi nostaljik zamanlara götürüyor. Bu gözlük hem günlük hem de özel davet kombinlerine çok yakışıyor. Vintage parçaları büyük bir keyifle kullanan herkes, bu gözlük modelini, favorisi haline getirecek. Kusursuz tasarımı ile akılda kalan bu gözlüğe, daha yakından göz atmak gerekir.

 

Retro Tarzın Öncüsü Franco Vital JACHIN 58 16 140 GLD Unisex Güneş Gözlüğü

Retro denince akla Franco Vital’in bu özel gözlüğü geliyor. Hoş bir görünüme sahip olduğu kadar, göz sağlığını da koruyan bir modeldir. UV-400 korumasına sahip olduğundan dolayı güneşin zararlı ışınlarından gözleri en iyi biçimde korur. Orijinal üründür ve yekpare cama sahiptir. Unisex bir gözlük olduğu için hem kadın hem erkek kullanıcılara hitap eder.

 

Dikdörtgen biçimli camları ile nostaljik tarzı en eşsiz şekilde yansıtır. Sap kısımları kahverengidir. Çerçeve kısmı ise gold rengine sahiptir. Çerçevesi, metaldendir. Sap uzunluğu 140mm olarak, burun köprüsü uzunluğu 16mm olarak belirlenmiştir. 58 ekartmandır. Organik bir siyah camı olduğu için son derece uzun ömürlüdür.

 

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.