Header Görsel Alanı
favoriler
0
Franco Vıtal HİRAM 41 26 140 MBLK Unisex Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : HİRAM 41 26 140 MBLK
Franco Vital
Stokta Yok
5600 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Franco Vital HİRAM 41 26 140 MBLK Unisex Güneş Gözlüğü

Güneş gözlükleri, yaşamımıza renk katar. Siyah, kahverengi, mavi, mor, yeşil, kırmızı ve daha fazlası! Tabi, bir de cam kısmında, her rengi bir arada barındıran güneş gözlüğü modelleri vardır. Buna verilebilecek en güzel örnek ise Franco Vital HİRAM 41 26 140 MBLK unisex güneş gözlüğü olarak dikkat çekmektedir. Tamamen marjinal bir formda tasarlanan bu enerjik gözlük, unisex olduğu için hem kadınların hem de erkeklerin gözlük koleksiyonlarında şimdiden yer almaya başladı bile!

 

Rengarenk Enerjisi ile Bambaşka: Franco Vital HİRAM 41 26 140 MBLK Unisex Güneş Gözlüğü

Franco Vital’in bu özel tasarım gözlüğünün çerçevesi, siyah renktedir. Ancak, camı birden fazla rengi, mavi, yeşil, kahverengi, içerisinde barındırır. Enerjisi her daim yüksek karakteri olan kişiler için son derece ideal bir gözlüktür. Girdiğiniz ortamın havasını değiştirmek istiyorsanız, bu ışıltılı gözlüğü kullanmayı tercih edebilirsiniz.

 

Bir güneş gözlüğü sadece estetik olmamalı, bunun yanı sıra gözleri de güneşin zararlı ışınlarına karşı korumalıdır, düşüncesindeyseniz; bu gözlük modelinin UV-400 özelliği ile donatıldığını söyleyebiliriz. Güneş, artık gözlerinizi rahatsız etmeyecek. Ayrıca gözlük yapıca hafif olduğu için gözünüzde yokmuş gibi hissettirir. Verdiği bu konfor, kesinlikle bambaşkadır. Sahip olduğu yekpare cam stili ile uzun ömürlü bir ürün olduğunu kanıtlamaktadır. Yuvarlak cam biçimi ile sunulur. Özellikle köşeli yüzler için harika bir seçimdir.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.