Header Görsel Alanı
favoriler
0
Franco Vital CRONOS BRN-GOLD 43 21 145 Unisex Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : CRONOS/BRNGLDKM/50
Franco Vital
Stokta Var
6850 TL
5480 TL
%20 İndirim
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 145mm
  Gözlük genişliği
 • 145mm
  Sap uzunluğu
 • 41mm 43mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 21mm
  Genişlik

Franco Vital CRONOS BRN-GOLD 43 21 145 Unisex Güneş Gözlüğü

Özgün ve yenilikçi bir marka arayışında olanların sesini duyuran marka, farklı tasarımlarıyla ve kendine has tarzıyla alıcılarının gönlünü fethediyor. Franco kelimesi, eski Fransızcadan türetilmiş bir kelime olarak karşımıza çıkıyor. Free yani özgür anlamını taşıyan Franco ile hayat anlamını taşıyan “VITAL” kelimelerinin birleşimiyle “Özgür Yaşam” anlamı ortaya çıkmaktadır.

Cam renkleri tamamen kişisel olan markanın gözlüklerinin her biri el işçiliğiyle üretilmektedir. Yüksek teknoloji ve kaliteli malzemelerin birleşimiyle üretilen markanın modelleri, zamanın çok ötesinde bir tasarıma sahiptir. Franco Vital CRONOS BRN-GOLD 43 21 145 unisex güneş gözlüğü modeli de klas bir görünüm yakalamak isteyenlerin, ilk tercihlerinden biri olarak karşımıza çıkıyor.

 

Gözlerinizdeki Işığı Ortaya Çıkarın: Franco Vital CRONOS BRN-GOLD 43 21 145 Unisex Güneş Gözlüğü

Gözlük seçimlerimizde, gözlüğün modeli kadar kalitesi de ön plana çıkmaktadır. Kaliteli gözlük tercihlerimiz, gözlerimizin zararlı ışınlardan korunması açısından önemlidir. Markanın bu modelinin de UV-400 özelliğine sahip olduğunu belirtmemiz gerekir. UV-400 filtreli yapı beraberinde yüksek koruma da getirmektedir.

Gözlüğün genişliği ve sap uzunluğu 145 mm, gözlük çerçevesinin yüksekliği 41 mm ve genişliği 43 mm’dir. Köprü ölçüsü ise 21 mm olarak belirlenmiştir. Markanın camları, degrade bir yapıya sahiptir. Çerçeve formu açısından, oval bir biçime sahip olan markanın çerçeve materyali de kemiktir. Çerçeve rengi olarak, tek bir renk üzerinden gidilmemiştir; kahverengi desenli bir yapıya sahiptir.

 

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.