Header Görsel Alanı
favoriler
0
Franco Vital CRONOS 43 21 145 BLK-MGUN Unisex Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : CRONOS 43 21 145 BLK-MGUN
Franco Vital
Stokta Yok
5800 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Franco Vital CRONOS 43 21 145 BLK-MGUN Unisex Güneş Gözlüğü

Aksesuarlar, her zaman kombinleri tamamlayan temel unsurlardan bir tanesi olmuştur. Güneş gözlükleri de bahsi geçen aksesuarların başında gelir. Her güneş gözlüğünün kendine has bir tarzı vardır. Cam modeli, duruşu ve daha sayısız özelliği ile tüm gözlükler biriciktir. Hele ki Franco Vital CRONOS 43 21 145 BLK-MGUN unisex güneş gözlüğü modelinin özgün tarzı, hiçbir gözlükte göremeyeceğiniz cinstendir.

 

Franco Vital CRONOS 43 21 145 BLK-MGUN Unisex Güneş Gözlüğü

Franco Vital markasının en ilgi çeken güneş gözlüklerinden biri olan CRONOS, 43mm ekartmana sahiptir. Ürünün sap uzunluğu ise 145mm olmaktadır. Burun aralığı 21mm’dir. Her burun ile uyumludur. Siyah çerçeve ve ince sapları ile her kombine uyum sağlar. Yeşil olan camı da yarı saydam haldedir.

 

Organik ve anti-reflekte cam yapısı ile senelerce kullanılabilecek bir üründür. Estetik açıdan tamamen özgün olan bu gözlük modeli, sportif giyimle de şık davet giyimi ile de eşsiz bir uyum yakalar. Kullandığınız gözlükle kendinizi konforlu hissetmek istiyorsanız bu ürünü tercih edebilirsiniz.

 

Güneş gözlüğü estetik değerlere sahip olmalıdır, ancak, göz sağlığını da daimî bir biçimde korumalıdır mı diyorsunuz? Bu gözlük, Sağlık Bakanlığı onaylıdır. UV-400 koruma özelliği içerir. Bu temel özellik sayesinde güneşten gelen zararlı ışınları nötrler ve göz sağlığını olabilecek en iyi şekilde korur.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.