Header Görsel Alanı
favoriler
0
Franco Vital BUGI SLV 59 16 140 Unisex Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : BUGİ/SLVY/59
Franco Vital
Stokta Var
7050 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 145mm
  Gözlük genişliği
 • 145mm
  Sap uzunluğu
 • 50mm 59mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 16mm
  Genişlik

Franco Vital BUGI SLV 59 16 140 Unisex Güneş Gözlüğü

Eşsiz stili ile tarzınıza katkı sunan Franco Vital unisex güneş gözlüğü, metal çerçeveli yapısı ve ince sap uzantısına sahip bir modeldir. Yeşil renkli camları ile dikkat çeken gözlük, güneşin zararlı ışınlarına karşı %100 UV koruma sağlar. Aynı zamanda, görüş kalitesini artırarak kontrastı iyileştiren özelliği ile Franco Vital BUGI SLV 59 16 140 unisex güneş gözlüğü, göz korumasını zirveye taşır. Her yüz tipine uyum sağlayan ve her kıyafetle kombinlenebilen stili ile benzersiz bir tarz yaratmak isteyenler için Franco Vital’in bu modeli, mükemmel bir tercihtir.

 

Franco Vital BUGI SLV 59 16 140 Unisex Güneş Gözlüğü ile Benzersiz Stil ve Konfor

Franco Vital unisex güneş gözlüğü, her cinsiyete uygun tarzı ile dikkat çeker. Bu gözlük, göz alıcı detayları ile modern bir görünüm sunar. Güneşin zararlı ışınlarına karşı ekstra koruma sağlayan gözlük, ayrıca yeşil renkli camları ve ince metal çerçeve ve sapları ile farklı zevklere hitap eder. Franco Vital unisex güneş gözlüğü ile benzersiz stil ve konfor elde edebilirsiniz. Bu gözlük, her mevsim ve her ortamda kullanabileceğiniz benzersiz bir içeriktir.

 

Tasarımındaki her noktada, büyüleyici bir görünüm sunan Franco Vital unisex güneş gözlüğü, konforu estetik ile buluşturur. Gözlüğün tasarım harikası camları 50mm yükseklik ve 59mm genişliğe sahiptir. 16mm köprü uzunluğu rahatlığı üst seviyeye taşıyan gözlük, 145mm genişlik ve sap uzunluğu ile her yüz tipine uyumluluk sağlar. Sizde tüm kombinlerinizde sizlere karizmatik dokunuş sağlayan Franco Vital unisex güneş gözlüğü ile ışıltılı bir stil yakalayabilirsiniz.


 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.