Header Görsel Alanı
favoriler
0
Franco Vital ATLAS 42 26 140 MSLV Unisex Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : ATLAS 42 26 140 MSLV
Franco Vital
Stokta Yok
5950 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Franco Vital ATLAS 42 26 140 MSLV Unisex Güneş Gözlüğü

Klasik tarza sahip güneş gözlükleri her zaman revaçtadır, modası asla geçmez. Franco Vital gözlükleri de aynen bu şekildedir. Retro tarzı, yeni trendlerle birleştiren markanın en dikkat çekici ürünü ise bellidir: Franco Vital ATLAS 42 26 140 MSLV unisex güneş gözlüğü ile tarzınızı en özel biçimde dış çevrenize yansıtabilirsiniz.

 

Retro stilin derinliklerini yansıtan bu güneş gözlüğü, erkek ya da kadın fark etmeksizin her bireyin tarzını tamamlamasına yardımcı olur. Tarz sahibi bireylerin favori gözlüklerinden biri olan Franco Vital ATLAS gözlük modeli ile kendinizi hem şık hem de konforlu hissedeceksiniz.

 

Franco Vital ATLAS 42 26 140 MSLV Unisex Güneş Gözlüğü ile Dikkatleri Üzerinize Çekin

Biçimi ile olsun, genel duruşuyla olsun, herkesin beğenisini kazanan Franco Vital ATLAS güneş gözlüğü, metal çerçevesi ile son derece dayanıklı bir yapıdadır. Sap uzunluğu 140 mm olurken, ekartman numarası 42 olarak belirlenmiştir. Havana çerçeve rengine sahiptir.

 

Cam tipi antirefledir. Antirefle, dıştan gelen darbelere karşı dayanıklı bir cam çeşididir. Bu da gözlüğü daha uzun ömürlü hale getirir. Bunun yanı sıra cam tasarımı oval bir biçime sahip ve siyah rengindedir. Unisex bir güneş gözlüğüdür, herkese hitap eder. Orta kalınlıktaki metal çerçevesi sayesinde daha kullanışlı hale gelmiştir. Burun kısmı son derece geniştir, bu da her burun tipine uyumlu olmasını sağlar.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.