Header Görsel Alanı
favoriler
0
Franco Vital ADOM BLKT 44 21 145 Unisex Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : ADOM BLKT 44 21 145
Franco Vital
Stokta Yok
5800 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 145mm
  Gözlük genişliği
 • 145mm
  Sap uzunluğu
 • 42mm 44mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 21mm
  Genişlik

Franco Vital ADOM BLKT 44 21 145 Unisex Güneş Gözlüğü

Franco Vital olarak, tarzınızı ve göz sağlığınızı düşünen bir markayız. Bu modelimiz hem şıklığı hem de korumayı bir araya getirir. Franco Vital’in bu güneş gözlüğü, üstün bir %100 UV koruması sunar. Gözlerinizi, güneşin zararlı UVB ve UVA ışınlarından korur ve gelecekteki göz sağlığınızı güvence altına alır.

 

Şık ve Zarif Tasarımın Adresi: Franco Vital ADOM BLKT 44 21 145 Unisex Güneş Gözlüğü

Bu güneş gözlüğü, sade ve şık bir tasarıma sahiptir. Hafif ve konforlu kullanıma sahip Franco Vital ADOM BLKT 44 21 145 unisex güneş gözlüğü modeli, hafif ve dayanıklı bir çerçeveye sahiptir. Siyah bir çerçeve ve sap rengine sahip olan gözlüğün camları turuncu rengindedir. Gözlük saplarında yer alan detaylardan biri metal noktalar ve onun yanında yer alan markanın baş harfleri olan FV’dir. Ayrıca metal, yan yana iki nokta detayı gözlüğün çerçevesinde, ön yüzde de yer alır. Uzun süreli kullanımda bile rahatlık sağlar. Optik kalitesi yüksek camları, net ve keskin bir görüş deneyimi sunar.

Gözlük, ölçüleri itibariyle; gözlük genişliği ve sap uzunluğu 145mm iken; burun köprüsü 21mm’dir. Gözlüğün cam yüksekliği 42mm iken, cam genişliği 44mm’dir. Franco Vital unisex güneş gözlüğü, şıklığı ve korumayı bir araya getirir. Hem güneşin zararlı etkilerine karşı gözlerinizi korur hem de her tarza uyum sağlar.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Serengeti camları özeldir.Kontast canlılığı,550 nanometre koruma özelliği,Polorize ve iç yüzey antirefle özelliklerine sahiptir. Uzun yolculuklar için çok kullanışlı bir üründür. Uzun zamandır Amerikan yapımı olan SERENGETI şimdi İtalyan çizgileri taşımaktadır.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.