Header Görsel Alanı
favoriler
0
Franco Vital ADOM BLKL 44 21 145 Unisex Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : ADOM BLKL 44 21 145
Franco Vital
Stokta Yok
5800 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 145mm
  Gözlük genişliği
 • 145mm
  Sap uzunluğu
 • 42mm 44mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 21mm
  Genişlik

Franco Vital ADOM BLKL 44 21 145 Unisex Güneş Gözlüğü

Güneş gözlüğü adına en önemli markalardan biri olarak kabul edilen markalardan Franco Vital, şimdilerde ortaya çıkan yeni koleksiyon ürünleriyle herkesi şaşkına çevirir. Ünlü marka, kadınlar ve erkekler için çıkardığı modellerin yanı sıra, şimdilerde, unisex ürünleriyle de beğenilerini üzerine toplamaktadır. Koleksiyon ürünleriyle, herkesin stilini tamamlayabilmesine izin veren firma, özellikle Franco Vital ADOM BLKL 44 21 145 unisex güneş gözlüğü modeliyle hem koruma hem de şıklık sunmaktadır.

 

Herkes İçin Franco Vital ADOM BLKL 44 21 145 Unisex Güneş Gözlüğü

Üstün tasarım aşamalarından geçen Franco Vital’in bu modeli, şimdilerde modaya yeni akımlar getirmeyi başarmıştır. Güneşin tüm zararlı ışınlarından koruyan model, cam ve lens modelleriyle de herkes için kaliteyi sunmaktadır. Siyah renkte çerçeve kullanılan modelde, her kesimden ve her tarzdan insanlar için belli çizgilerin görülmesi sağlanmış ve her zevke hitap edecek tarzda kullanıcıya sunulmuştur. Ayrıca gözlükte kullanılan metal detaylar, mavi geçişli degrade cam yapısı ve saplarda bulunan marka baş harfleri ürünün sadece ve şık havasını yansıtır.

Ürünün ebatları hakkında konuşacak olursak; uzmanlar, modelde 145mm gözlük genişliği sağlamışlardır. 145mm sağ uzunluğu tercih edilmiş ve Franco Vital’in bu modelinin her yüz şekli için uyumlu olabilmesi sağlanmıştır. Ayrıca, gözlük camlarında 42mm yükseklik ve 44mm genişlik tercih edilirken gözlüğün orta bölümünde 21mm’lik bir köprü dizaynına karar verilmiştir.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.