Header Görsel Alanı
favoriler
0
Cartier CT0395S 001 51 21 145 Unisex Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : 843023169053
Cartier
Stokta Yok
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 145mm
  Gözlük genişliği
 • 145mm
  Sap uzunluğu
 • 43mm 51mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 21mm
  Genişlik

Cartier CT0395S 001 51 21 145 Unisex Güneş Gözlüğü

Cartier, tasarımı ve yüksek kalitesi ile göz dolduran sıra dışı gözlükler tasarlayan bir marka olarak öne çıkar. Adı geçen gözlük ise siyah lensleri ve altın detaylı siyah çerçevesi ile şıklığı ve lüksü bir araya getirir. Ayrıca hem erkekler hem de kadınlar için uygun olan unisex bir modeldir. UV ışınlarına karşı koruma sağlarken aynı zamanda rahat bir kullanım sunar. Bu güneş gözlüğü ile stilinizi yansıtarak, her ortamda fark edilebilirsiniz.

 

Cartier CT0395S 001 51 21 145 Unisex Güneş Gözlüğü ile Modanın Ötesinde Tasarım

Adı geçen model, modanın ötesinde bir tasarıma sahip olan bir aksesuardır. Gözlüğün camları, UV ışınlarına karşı yüksek koruma sağlayan polarize ve antireflektif özelliklere sahiptir. Ayrıca, gözlüğün saplarının uç kısmına altın bir elips içinde marka logosu da eklenmiştir.  

 

Güneş gözlüğü kalitesini belirleyen unsurlardan biri de her kullanıcı için sağladığı standart rahatlıktır. Bu noktada, Cartier CT0395S 001 51 21 145 unisex güneş gözlüğü, tüm yüz tipleri için benzersiz bir konfor sunan ölçüleri ile öne çıkar. Gözlüğün, yüze tam entegre olan köprü genişliği 21 mm’dir. Cam yüksekliği 43mm ve genişliği 51mm olup, geniş bir görüş alanı yaratmaya yardımcı olur. Gözlüğün genel genişliği ve sap bölümünün uzunluğu 145mm olup kullanıcılara ideal ölçüleri sunar. Siz de harika bir şıklığı kalite ve konfordan ödün vermeden deneyimlemek için bu modeli, tercih edebilirsiniz.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.