Header Görsel Alanı
favoriler
0
Cartier CT0358S 001 54 13 145 Kadın Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : CT 0358S 001 54 13 145
Cartier
Stokta Yok
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 145mm
  Gözlük genişliği
 • 145mm
  Sap uzunluğu
 • 39mm 54mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 13mm
  Genişlik

Cartier CT0358S 001 54 13 145 Kadın Güneş Gözlüğü

Cartier kadın güneş gözlüğü modelleri, zarif tasarımı ve kaliteli malzemesi ile göz alıcıdır. Bu harika model de Cartier'in ikonik panter motifinin eklendiği siyah çerçevesi dikkat çeker. Dikdörtgen şeklindeki camları yüz hatlarınızı vurgularken, UV koruması sayesinde gözlerinizi zararlı ışınlardan tam koruma sağlar. Cartier kadın güneş gözlüğü, şık bir kutu ve sertifika ile teslim edilir. Bu benzersiz model, Cartier'in lüks ve prestijli dünyasını yansıtan tasarımı ile büyüleyici bir deneyim sunar.

 

Kadınların Şıklığının İncisi Cartier CT0358S 001 54 13 145 Kadın Güneş Gözlüğü

Cartier kadın güneş gözlüğü, kadınların şıklığının incisi olarak adlandırılan bir üründür. Bu gözlük, zarif tasarımı, kaliteli malzemesi ve rahat kullanımı ile dikkat çeker. Cartier markasının prestijini yansıtan bu gözlük, her ortamda fark yaratmanızı sağlar. Cartier kadın güneş gözlüğü, dayanıklı ve hafif çerçevesi ile konforlu bir deneyim sunar.

 

Siyah renkli camları ve siyah renkli çerçevenin üzerine eklenen ikonik altın panter motifi ve ikonik Cartier logosu ile klasik ve şık bir görünüm kazandıran Cartier CT0358S 001 54 13 145 kadın güneş gözlüğü, benzersiz bir içeriğe sahiptir. Bu gözlük, Cartier'in özel teknolojisi ile üretilmiştir. Ayrıca, bu gözlük, Cartier'in simgesel panter motifini camlarının kenarlarında taşır. Gözlüğün 145 mm genişliği ve sap uzunluğu ekstra bir konfor sağlar. 13mm köprü genişliğinize yüzüne tam uyum sağlamaya yardımcı olurken; 39mm yüksekliğe ve 54mm genişliğe sahip camlar havalı bir görüş fırsatına destek olur. Siz de ışıltınızla göz kamaştırmak için, Cartier kadın güneş gözlüğünü deneyimleyebilirsiniz.

 

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.