Header Görsel Alanı
favoriler
0
Carrera FLAGLAB 13 003IR 62 14 140 Erkek Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : FLAGLAB 13 003IR 62 14 140
Carrera
Stokta Yok
2675 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Carrera FLAGLAB 13 003IR 62 14 140 Erkek Güneş Gözlüğü

Dünyanın en önde gelen güneş gözlüklerinin tasarımını yapan Carrera, markanın zarafetini ve kalitesini en üst seviyede yansıtan, bu yeni model ile erkeklerin yeni tarzı olacak tasarımı ile dikkatleri üzerine çekecek.

Carrera FLAGLAB 13 003IR 62 14 140 erkek güneş gözlüğü, siyah çerçevesi ve siyah lensleri ile bütün siyah sever erkeklerin yeni gözdesi olacak. Erkekler için tasarlanmış bu güneş gözlüğü modeli, her erkeğin tarzı olabilecek bir şekilde tasarlandı. Rahat ve hafif kullanımı, şık görünümü ve orijinal tasarımı ile bütçe dostu özgün bir modeldir. Elit tarzda görünmek isteyen müşterilerimiz için hem mükemmel bir görüntü hem de rahat bir görüş keyfi sunar.

 

Sade ve Şık Görünün: Carrera FLAGLAB 13 003IR 62 14 140 Erkek Güneş Gözlüğü

Siyah çerçeveleri siyah lensleri ve burun kemerindeki ve sap tarafındaki altın sarısı detayları ile hem sade ve şık görünmek isteyenler için elit bir tasarımdır. Orijinal modele sahip Carrera FLAGLAB modellerimizin tamamı Türkiye distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir. Ayrıca Sağlık Bakanlığı onaylı olup Uv-400 özellikli lenslere sahiptir. Siparişiniz kapalı bir kutuda özenle paketlenmiş olup adınıza düzenlenmiş fatura ile size gönderilir. Bu model ile tarzınızı ve göz korumanızı bir arada sağlayın. Sağlıklı ve keyifli alışverişler dileriz.

Gözlüğün sap uzunluğu 140mm’dir. Cam genişliği 62mm, burun köprü uzunluğu ise 14mm’dir.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.