Header Görsel Alanı
favoriler
0
Carrera 1046/S 80SIR 130 Erkek Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : 1046/S 80SIR 130
Carrera
Stokta Yok
2160 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 150mm
  Gözlük genişliği
 • 130mm
  Sap uzunluğu
 • 55mm 70mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 20mm
  Genişlik

Carrera 1046/S 80SIR 130 Erkek Güneş Gözlüğü

Erkekler için tasarımı ile şıklığı ve kurumayı bir araya getiren Carrera 1046/S 80SIR 130 erkek güneş gözlüğü modelimiz küçük beyaz detaylara sahip siyah çerçevesi ve iri koyu mavi lensleri ile kullanıcılarına modern bir tarz sunuyor. Özellikle kış aylarında kullanabileceğiniz bu model esasında tüm zamanlara uygun bir tasarım taşımaktadır. Rahat ve hafif kullanımı ile ise sizler için keyifli bir seyir sunar. Carrera ile bütün dikkatleri üzerinize toplayın.

 

Rahat Kullanım Orijinal Tasarım: Carrera 1046/S 80SIR 130 Erkek Güneş Gözlüğü

 

Rahat kullanımı ve kaliteli tasarımı ile güneş gözlüğü tutkunu müşterilerimiz için mükemmel bir seçenektir. Ayrıca, ürünün teknik özellikleri de oldukça etkileyici. Gözlük genişliği 150mm, sap uzunluğu 130mm, lens yüksekliği 55mm ve lens genişliği 70mm ile konforlu bir kullanım sunar. Gözlüğün burun köprüsü uzunluğu 20mm’dir. Oldukça büyük kare çerçeve genişliğine sahip bu model, gözleri güneşten korur.

Ürünler, Türkiye distribütörü tarafından 2 yıl garantili olup, orijinal tasarımlara sahiptir. Ayrıca, bu model, Sağlık Bakanlığı onaylı olduğu için Uv-400 özellikle canlılara sahiptir. Siparişiniz, özenle paketlenmiş kapalı bir kutu içinde size ulaştırılır ve adınıza düzenlenmiş fatura ile garanti belgesi ile gönderilir. Eğer tarzınıza ve göz korumasına önem veriyorsanız, bu model, sizin için ideal bir seçenek olabilir. Sağlıklı ve keyifli alışverişler dileriz.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.