Header Görsel Alanı
favoriler
0
Carrera 1046/S 807HA 130 Erkek Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : 1046/S 807HA 130
Carrera
Stokta Yok
2160 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Carrera 1046/S 807HA 130 Erkek Güneş Gözlüğü

Siyah renk erkekler için vazgeçilmez bir tercihtir. Güneş gözlükleri için de sıkça kullanılan bu renk doğru bir tasarımla kusursuz bir görüntüye sahip olmanızı sağlar. Carrera 1046/S 807HA 130 erkek güneş gözlüğü tasarımı ile erkeklerin aradığı kusursuz tarzı yakalamalarını sağlayan bir modeldir.

Kullanıcılarına oldukça tarz bir görünüm sunan özel bir güneş gözlüğü olan bu model klasik ve zamansız bir tasarıma sahiptir. Bu yüzden herhangi bir modaya veya trende bağlı kalmadan her zaman şık görünmenizi sağlar.

 

Siyahın En Şık Hali: Carrera 1046/S 807HA 130 Erkek Güneş Gözlüğü

Güçlü, siyah çerçeveye sahip bu model, geniş ve maskülen bir çerçeveye sahiptir. Bu sayede yüz hatlarınızı vurgular ve erkeksi bir çekicilik katmanı ekler. Bu tarz, özellikle güçlü ve kararlı bir görünüm arayan erkekler için idealdir. Carrera, yüksek kaliteli malzemelerle ünlüdür ve bu gözlük modeli istisna değildir. Dayanıklı çerçeve malzemeleri, uzun ömürlü kullanım için tasarlanmıştır ve gözlüğünüzün her koşulda iyi görünmesini sağlar. UV koruma sunarak, gözlerinizi güneşin zararlı etkilerinden korur. Ayrıca, rahat bir kullanım için tasarlanmış kulak köprüleri ve burun pedleri ile donatılmıştır, bu da uzun süreli kullanımda bile konfor sağlar.

Gözlük, kare ve kahverengi bir cam yapısına sahiptir. Lenslerin ortasında marka adı bulunur. Gözlüğün sapları ve çerçevesi siyahtır. Saplarda marka adı bulunur. Gözlük genişliği 150 mm, sap uzunluğu 130mm; cam yüksekliği 55mm, cam genişliği 70mm ve burun köprüsü uzunluğu 20mm’dir.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.