Header Görsel Alanı
favoriler
0
Bruno Mazzini 1017 C1 Erkek Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : 1017 C1
Bruno Mazzini
Stokta Yok
1180 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Bruno Mazzini 1017 C1 Erkek Güneş Gözlüğü

Bruno Mazzini'nin erkekler için tasarladığı bu şık güneş gözlüğü ile sadeliği ve şıklığı bir arada seven erkekler için ideal bir güneş gözlüğü seçeneğidir. Şıklığını ve göz sağlığını bir araya getiren Bruno Mazzini 1017 C1 erkek güneş gözlüğü tarzına önem veren erkekler için hem mükemmel bir dış görünüm tamamlayıcı hem de gözler için koruyucu ve rahat kullanım için hafif tasarıma sahiptir. Son derece güvenli olan bu model kaliteli tasarımı ile de güneş gözlüğü tutkunları için mükemmel bir seçenektir.

 

Erkeklerin Yeni Tercihi: Bruno Mazzini 1017 C1 Erkek Güneş Gözlüğü

57mm lens genişliği, 17mm köprü genişliği ve 148mm sap uzunluğu ölçülerine sahip bu model, aynı zamanda siyah çerçeveleri, modelin saplarındaki aralıklı detay ve yeşil lensleri ile sadeliği seven ama şıklığından da taviz vermek istemeyen erkekler için ideal bir seçenek olduğunu söylemek gerekir.

Ürünlerimiz Türkiye’de sürdürdüğü tarafından 2 yıl garantili olup kalitesine ve dayanıklılığına kefil olduğumuz bir gerçektir. Ayrıca, bütün ürünlerimiz orijinal olup, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı özelliğe sahiptir. Gözlerinizi güneşin zararlı ışınlarından korurken, sizin de dış görünüşünüzü etkileyici kılar. Satın aldığınız ürün kapalı kutuda özenle paketlenir ve size teslim edilir. Ayrıca, adınıza düzenlenmiş bir fatura ve garanti belgesi ile gönderilir. Bruno Mazzini'nin güneş gözlükleri, stilinizi tamamlar.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.