Header Görsel Alanı
favoriler
0
Bruno Mazzini 1005 C2 Kadın Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : BM 1005 C2
Bruno Mazzini
Stokta Yok
659 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Bruno Mazzini 1005 C2 Kadın Güneş Gözlüğü

Kaliteli ve stil öncüsü Bruno Mazzini’nin yeni ürünü Bruno Mazzini 1005 C2 kadın güneş gözlüğü yine özel koleksiyonlarından biridir. Zarafetinizi yansıtmak ve tarzınızı göstermek için yeni tasarlanan bu ürün stil sahipleri olan sizlere hem kalite hem de şıklık sunar. Güneş gözlüğünde aradığınız her özellik için uygundur.

Geniş kahverengi çerçeveleri ve kahverengi camları ile 1950’lerin modasını yakalayın. Özellikle geniş çerçeveli kemik gözlük sevenler için birebir olan modelin saplarındaki, ince altın görünümlü şık detayları ile de vintage tarzınızı gösterin. Her zamana hitap eden bu model ile hem günümüze moda kaynağı olun hem de dönem modasını gösterme zevkini yaşayın.

 

Bruno Mazzini 1005 C2 Kadın Güneş Gözlüğü ile Tarzınıza Tarz Katmak Artık Daha Kolay

Güneşin keyfini çıkarırken, şıklığınızdan ödün vermeyin! Bruno Mazzini ile hem güneşin zararlı UV ışınlarından korunun hem de tarzınızı en üst düzeye çıkarın. Bu gözlükler, kadınlar için tasarlanmış zarif bir tasarıma sahip ve her türlü açık hava etkinliği için mükemmel bir seçenek sunuyor. Üstelik, bu model 2 yıl garantilidir. Hem bütçenizi hem tarzınızı hem sağlığınızı düşünerek tasarlanan bu modele ulaşmak için hemen sipariş verin.

Bu model, 55mm lens genişliği, 19mm burun köprüsü ve 145mm sap uzunluğu ölçülerine sahiptir. Bruno Mazzini güneş gözlüklerinin bütün modelleri hem sağlığınızı hem şıklığınızı korur. Güneşten gelebilecek zararlı UV ışınlarından korunurken, günün keyfini rahat ve şık bir şekilde çıkarabilirsiniz.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir. Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır.Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz