Header Görsel Alanı
favoriler
0
Bottega Veneta BV1012S 004 60-13 Unisex Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : 889652267142
Bottega Veneta
Stokta Yok
15330 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 145mm
  Gözlük genişliği
 • 145mm
  Sap uzunluğu
 • 50mm 60mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 13mm
  Genişlik

Bottega Veneta BV1012S 004 60-13 Unisex Güneş Gözlüğü

Son zamanların en çok satış yapan moda markalarından Bottega Veneta, gözlük modelleriyle de ilk sıralarda yer alıyor. Uzmanların sürekli tavsiye ettikleri modeller, kaliteli bir malzeme yapısını ve sofistike tasarım çizgilerini içeriyor. Unisex gözlük modellerinde yer alan yeni nesil teknolojiler de ürünlerin en iyi görüş deneyimi sunabilmelerine neden oluyor. Bu noktada yıl içerisinde satış rekorları kıran Bottega Veneta BV1012S 004 60-13 unisex güneş gözlüğü, kalite ve tasarım düzeyini net şekilde gösteriyor.

 

Yeşil ve Sarının Eşsiz Uyumuyla Bottega Veneta BV1012S 004 60-13 Unisex Güneş Gözlüğü

Yeni nesil üretim çalışmalarına tabi olan bu gözlük modeli, son zamanların en kaliteli ürünleri arasında gösteriliyor. Çerçeve yapısındaki alaşımlar ve camlardaki çizilmeye dayanıklı yapı, modelin uzun yıllar boyunca sorunsuz şekilde kullanılmasını sağlıyor. Köprü kısmının da kalın tutulması, yüzde rahatlığı ve sorunsuz kullanımı sağlıyor.

Kalite unsurlarının yanı sıra modelin tasarım çizgileriyle de öne çıktığını belirtmek gerekiyor. Klasik siyah renk yerine, yeşil olarak geliştirilen camlar, parlak gold renkli çerçeve, sap ve köprü detaylarıyla birlikte harika bir görüntüyü ortaya çıkarıyor. Köprü kısmındaki ikili yapı, modeli tok gösterirken zarif bir görünüm sunmasını da sağlıyor. Ergonomi açısından da oldukça iyi olan modelde, 145mm gözlük genişliği, 145mm sap uzunluğu, 50mm cam yüksekliği, 60mm cam genişliği ve 13mm’lik köprü genişliği yer alıyor.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.