Header Görsel Alanı
favoriler
0
Arnette DEEPELLUM 4262-41/87 55 17 145 Erkek Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : DEEPELLUM 4262-41/87 55 17 145
Arnette
Stokta Yok
1275 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Arnette DEEPELLUM 4262-41/87 55 17 145 Erkek Güneş Gözlüğü

Güneş gözlüğü seçimi yapmak, erkekler açısından biraz zordur. Hangisini seçeceklerine bir türlü karar veremezler. Fakat böyle durumlarda, her zaman, klasik gözlük modellerinden bir tanesi seçilir. Çünkü her yere ve tüm kombinlere uyan gözlük o olur. Sizce hangi gözlükten söz ediyoruz? İşte detaylar.

 

Klasik Stil Hiçbir Zaman Eskimez: Arnette DEEPELLUM 4262-41/87 55 17 145 Erkek Güneş Gözlüğü

Arnette DEEPELLUM 4262-41/87 55 17 145 erkek güneş gözlüğü modeli; siyah renk, kare camları ve simsiyah çerçevesi, saplarıyla ayrılmaz bir bütündür. Orijinaldir ve 24 ay garantisi vardır. Orta kalınlıkta sapları ile tamamen modern bir duruşa sahiptir. Yanlara doğru eğimlidir, şık bir duruşla karşımıza çıkar. Sağlık Bakanlığı onaylı camları ile güvenilir bir ürün olduğunu kanıtlamıştır. Bu ürünün camlarında aynı zamanda UV-400 koruması olduğunu da belirtelim istedik. Koruma sayesinde güneş ışınlarından gelen zararlı ışınları artık dert etmek zorunda kalmayacaksınız.

 

55 mm ekartman, 17 mm köprü boyu ve 145 mm de sap uzunluğu vardır. Mineral tipi camdır. Estetik bir görünüme sahip olan bu gözlük ile harika kombinler yapabilirsiniz. Klasik giyinmeniz gerektiğinde de spor parçalar giydiğinizde de bu gözlüğü başarılı bir şekilde görünümünüze dahil edebilirsiniz. Arnette farkıyla her zaman tarzınızı konuşturur, çevrenizdekilere ilham kaynağı olursunuz. Herkes sizin ikonik tarzınızı konuşur.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.

Benzer Ürünler